Aldo La Rosa Abclaan 1 1234 City

Piet Machin DEFstraat 123 4567 City

Uw kenmerk Ons kenmerk Datum

8 september 2010

Onderwerp: Test ivm accentenproblemen met TeX-LaTeX Hallo, Er zijn accentenproblemen zoals hier: ingrediÃ«nten, patiÃ«nten, pÃ¨ re, mÃ¨ re, frÃ¨ re, bÃ»che, flÃ^{a}che, boÃ◯^{R}te, NoÃ«l, LoÃ¯ c, KÃ¶ln. VoilÃ . Groeten, salutations, greetings

Aldo La Rosa